Reality a development

Omnipetrol Real Estate  je renomovaná realitní kancelář, která poskytuje kompletní servis při prodeji, nákupu a pronájmu rezidenčních a komerčních realit v atraktivních lokalitách v celé ČR. 

Zprostředkováváme nákup a prodej rezidenčních nemovitostí také v zahraničí. Pracujeme výhradně s kvalitními nemovitostmi, rychle a  profesionálně. Neustále se zlepšujeme v obchodních aktivitach a to nás drží vždy o krok před ostatními.

Naše služby:

 • Rezidenční prodej a pronájem nemovitostí

Zpracování dokumentace k nemovitosti, půdorysům, prověření vlastnických práv nemovitosti, 

Vytvoření prezentace nemovitosti profesionálním fotografem s profesionálním fotoaparátem. Realitní kancelář vám pomůže s inzercí nemovitosti na nejnavštěvovanějších realitních serverech a zároveň osloví vlastní databázi zájemců.Dále zajistí a uskuteční prohlídky dané nemovitosti s prověřenými zájemci bez vaší nutné účasti.V neposlední řadě zajistí odvod daně z převodu nemovitosti, převody energií na nového majitele, pojištění, vypracování daňového přiznání po převodu nemovitosti nebo zajištění stěhování

 • Komerční prodej a pronájem nemovitostí

Zpracování dokumentace k nemovitosti, půdorysům, prověření vlastnických práv nemovitosti, 

Vytvoření prezentace nemovitosti profesionálním fotografem s profesionálním fotoaparátem. Realitní kancelář vám pomůže s inzercí nemovitosti na nejnavštěvovanějších realitních serverech a zároveň osloví vlastní databázi zájemců.Dále zajistí a uskuteční prohlídky dané nemovitosti s prověřenými zájemci bez vaší nutné účasti.

 • Správa nemovtostí

V oblasti správy nemovitostí poskytujeme komplexní služby.Každé nemovitosti jsou přiděleni konkrétní zaměstnanci společnosti, kteří za danou nemovitost odpovídají.Veškeré dokumenty a doklady jsou kdykoli k nahlédnutí v naší kanceláři.

 • Realitni právní servis

Poskytované právní služby spojené s koupí/prodejem nebo pronájmem nemovitostí:

 1. smlouva o smlouvě budoucí kupní/kupní smlouva
 2. smlouva o smlouvě budoucí o převodu členských práv a povinností/smlouva o převodu členských práv a povinností
 3. smlouva o advokátní/notářské/bankovní úschově
 4. nájemní smlouva
 5. zúžení  SJM*
 6. právní služby spojené se vznikem i výmazem věcných břemen, zástavních práv, exekucí, atd.
 • Finanční služby - hypotéky a financování

Na  základě vaší konkrétní ekonomické situace vám zpracujeme  model financování  pořízení vámi vybrané nemovitosti.výběr a zpracování nejvhodnějšího typu úvěru pro každého klienta. makléř zajistí, aby Vaše žádost byla vyřízena v co nejkratším možném termínu. makléř monitoruje a koordinuje celý proces za Vás

 • Posouzení developerského projektu

nabízí investorům a developerům dvouúrovňové posouzení projektu či developerského záměru.

Nastavení ceny je 1. částí dvouúrovňového reportu. Klient je seznámen s vývojem a aktuální situací v daném rezidenčním segmentu.

Nastavení produktu je 2. částí dvouúrovňového reportu. Ve spolupráci s architekty a ostatními partnery projektu se navazuje na tvorbu ceny. 

 • Relokační služby

Ve spolupráci s naším relokačním partnerem nabízíme kompletní relokační služby a non-stop asistenci při stěhování vás nebo vaší společnosti do České republiky

 • Home staging

Důkladná příprava interiéru i exteriéru nemovitosti je pro nás neodmyslitelnou součástí její prezentace. Profesionální naaranžování prostorů vždy pozvedne celkový dojem z prodávané nemovitosti a díky tomu zvýší její atraktivitu i hodnotu.

Top